تبلیغات
کاملترین اموزش تراوین - جاسوسی ها در حمله و دفاع
چهارشنبه 19 آبان 1389

جاسوسی ها در حمله و دفاع

   نوشته شده توسط: Puzzle_JJ    

سلام

اینجا در مورد جاسوسی ها در حمله و دفاع بحث می کنیم

 : خوب

جاسوسی (یا اسکات scout) وقتی هست که شما با جاسوس (یا خبرچین یا ردیاب) به تنهایی (بدون همراهی هیچ نیروی دیگه ای)، با حمله عادی یا غارت برای ده هدف میفرستید (که هیچ فرقی با هم ندارن). هدف موقعی متوجه جاسوسی شما از خودش میشه، که حداقل یکی از جاسوسهای شما در این لشکر کشی بمیرن. جاسوس مهاجم فقط و فقط بوسیله جاسوس مستقر در ده مدافع کشته میشه، و هیچ ربطی به باقی نیروهای اون ده نداره.
نکته مهم اینه که بر خلاف تصور بعضی از دوستان، جاسوسهای سه نژاد در قدرت جاسوسی (چه هجومی و چه دفاعی) هیچ تفاوتی با هم ندارن. یعنی در شرایط عادی (بدون دیوار و ارتقا) هر 1.75 جاسوس مدافع میتونه 1 جاسوس مهاجم رو بکشه. مثلا شما 100 تا جاسوس بفرستید، طرف 175 تا جاسوس داشته باشه، هیچکدوم از جاسوسهاتون برنمیگردن.
http://travian.kirilloid.ru/warsim.php#a:r2u,,,100#d:r2;r2u,,,175#

تفاوت قدرت دفاعی جاسوس ها، فقط برای مواقعی هست که یه ارتش هجومی، به شما حمله کنه و نه در موارد جاسوسی.

این نسبت 1.75، مثل تمام نسبت های دیگه حمله توی تراوین، با ارتقا زره سازی و اسلحه سازی و دیوار شهر، بالا و پایین میشه. یعنی شما با ارتقا زره سازی و بالا بردن دیوار، جاسوسهاتون رو در شناسایی جاسوسی از دهتون تقویت میکنید، و با ارتقا اسلحه سازی اونها رو در جاسوسی از ده حریف قویتر میکنید. مثلا برای اینکه 100 تا جاسوس رو نزارید ازتون جاسوسی کنن، در صورت داشتن زره سازی 20 و دیوار 20 (برای رومیها) بجای 175 جاسوس، فقط 54 جاسوس لازم خواهید داشت.
http://travian.kirilloid.ru/warsim.php#a:r2u,,,100#d:r1w20;r1u,,,54U20#


موفق باشید