تبلیغات
کاملترین اموزش تراوین - انواع دهکده ها
چهارشنبه 19 آبان 1389

انواع دهکده ها

   نوشته شده توسط: Puzzle_JJ    

سلام

اینجا انواع دهکده ها را اموزش میدیم :


خوب :

در ابتدا یک تقسیم بندی برای شهرهای مختلف انجام میدهم:
(1
شهر هجومی
(2
شهرهای دفاعی
(3
شهرهای فیدر
(4
شهر غارت

(1
شهر هجومی:

-
شما فقط یک شهر هجومی باید داشته باشید. تنها و تنها در صورتی سراغ شهر هجومی دوم بروید که در شهر هجومی اولتان پادگان سطح 20، اصطبل سطح 20، کارگاه سطح 20 دارید و در تمامی این 3 ساختمان به طور دائم و بدون توقف حتی یک لحظه و به صورت مداوم دارید نیرو میسازید. تنها در این صورت میتوانید سراغ ارتش هجومی دوم بروید.

در شهر هجومی خود تا بعد از اواسط بازی باید میدان تمرین سطح 20 داشته باشید. بنابراین سعی کنید به سطوح 10 یا 15 تا الان رسانده باشید.

نکته بسیار مهمی که خیلی دوستان ازش غافل هستند کارگاه است. من بارها گفتم که به اندازه 5 تا 10 درصد پیاده نظام ارتش هجومیتان دژکوب داشته باشید. که اصلا رعایت نمی کنید. لینکهای زیر رو ببینید. تا اهمیت دژکوب رو متوجه بشید.

http://4travian.org/log/061e4dd0edc6f89b90a4bf613bee6c24


http://4travian.org/log/e2cac759398886d97ee319f2eecb8a8d


http://4travian.org/log/4a758501a368c448f6400c97d2de0d39


http://4travian.org/log/8b665f3e8e0204cccaa9008aa67d898fاگر این نسبت رعایت میشد تفاوت بسیار زیادی میکرد که این هم به دلیل بی تجربگی حمله کننده ها بوده. دوست ندارم از بچه های چنین لینکهایی ببینم. به دژکوب اهمیت بدهید.

نکته بعدی اهمیت منجنیقه. دوستان عزیزم نیروی بدون منجنیق به چه دردی میخوره توی جنگهای بزرگ؟ این که من برم حمله کنم به یه جا بدون این که هیچ تخریبی صورت بدم چیزی جز حمله به قصد فارم یا حمله سریع نیست. جنگهای بزرگی که پیش رو داریم نه نیاز به حمله سریع داریم نه دشمنان فارم هستند! یک اکانت استاندارد تا 1 ماه 2 ماه دیگه باید حداقل 600 تا منجنیق داشته باشه. اگه به این حد نمیرسید حداقل سعیتون رو برای نزدیکی به این عدد بکنید. حتی اگه منابعتون به حد کافی نیست. یه مدتی نیرو نسازید فقط روی منجنیق و دژکوب کار کنید.
(2
شهرهای دفاعی:
در مورد شهر های دفاعی اغلب دوستان یه اشتباهی کرده اند. خیلیها فکر میکنند که یه دهکده آنها هجومی است و بقیه دفاعی. به هیچ وجه این طوری نیست.
چند شهر دفاعی باید داشته باشم؟
به تعدادی که نیاز است!

به طور مثال یک توتن که 7 دهکده دارد
2 شهر دفاعی عدد مناسبی است. 2 نوع شهر دفاعی برای توتن تعریف میشود:
1.
شهر دفاعی نیزه دار: در این شهر فقط نیزه دار ساخته میشود
2.
شهر دفاعی دلاور: در این شهر فقط دلاور ساخته میشود.

زیرساختهای شهر دفاعی برای بعد از اواسط بازی به شکل زیر است:
1. پادگان یا اصطبل( بسته به نوع شهر دفاعی) سطح 20
2.
میدان تمرین سطح 10
3.
حداقل دو انبار غذا
4.
زره سازی سطح 20 که در آن نیزه دار و یا دلاور به سطح 20 رسیده باشند.

برای یک گول هم دو نوع شهر دفاعی سرباز پیاده و کاهن سواره وجود دارد.

و اما رومیها، رومیهایی که اطراف خود خطری حس نمی کنند و در منطقه ای امن شهرهای خود را ساخته اند که همه هم اتحادی هستند، نیازی به ساخت لژیونر ندارند. آنها دفاع در برابر سواره نظام رو از طرف دیگر نژادها تامین می کنند. از آنجایی که محافظ رومیها نیروی بسیار ارزشمندی است بنابراین بهتر است که منابع و همچنین زمان پادگان به محافظ پرداخته شود تا لژیونر. ولی رومیهایی که خطر به آنها نزدیک است و مثلا در مناطق مرزی هستند باید لژیونر هم بسازند تا در صورت لزوم تنهایی از خود دفاع کنند.
به هیچ وجه همه دهکده های خود را دفاعی نکنید که فقط هزینه بیهوده دارید می کنید. هر چی بازی جلوتر میره منابع شما بیشتر خواهد شد و میتوانید به مرور زمان تعداد دهکده های دفاعی خود را افزایش دهید.

سوال خیلی ها اینه که دو تا شهر دفاعیشون گندمش اگه صفر بشه دیگه نیروی دفاعی نسازند؟ یا در دهکده های دیگر بسازند؟
پاسخ اینه که شما باز هم نیروهاتون رو توی همون دهکده های دفاعی بسازید 2 تا کار میتونید بکنید یا بفرستید به شهرهای دیگه تون که از گندم اونجا استفاده کنند و یا اینکه همونجا باشند و از دهکده های دیگر گندم بفرستید. دلیل دو تا انبار غذا همین بوده.
)
شهرهای فیدر
وظیفه این شهرها فقط ارسال منابع به شهرهای دفاعی و هجومی یا پایتخت است.بنابراین به تنها چیزی که نیاز دارند، بازار سطح 20 و تجارتخانه سطح 10 است.

(4
شهر غارت
وجود چنین شهری اختیاری است .
در این شهر فعلا فقط نیروهای غارتگر خود را بسازید. یعنی گرزدار، شوالیه، رعد.
بهتر است که به پایتخت شما نزدیک باشد تا منابع غارت شده را انتقال دهد. 2 یا 3 تا انبار و انبار غذا و میدان تمرین حداقل 10 داشته باشید همچنین تجارتخانه سطح 15 یا بالاتر
ارتش غارتگر شما میتواند با اضافه شدن پیاده نظام به لشکر دوم شما تبدیل شود. البته این در صورتی است که در شهر هجومی خود بدون توقف نیرو میسازید.


مطلب دیگه این که وقتی قهرمان شما سطحش اضافه میشود، آن را بسته به نوع اکانت روی قدرت حمله کل نیروها یا قدرت دفاع کل نیروها خرج کنید یعنی گزینه سوم یا چهارم


موفق باشید